•  

    Op deze pagina vindt u de uitslagen van de reeds gespeelde wedstrijden en de planning van de nog te spelen wedstrijden, zowel thuis als uit (scroll hiervoor naar beneden). De gegevens zijn direct afkomstig uit Sportlink.

    Indien vragen heeft over de (aanpassing) planning van wedstrijden kunt u een bericht sturen naar wedstrijdsec@vvtsc.nl. Alleen op wedstrijddagen is TSC telefonisch bereikbaar. Het telefoonnummer van het wedstrijdsecretariaat is ...

  • Geplande thuiswedstrijden

    GeplandWedstrijdVeldTUDetails
    17-04 18:45TSC JO12-3 - Rijen JO12-3
    17-04 18:45TSC JO11-2 - Madese Boys JO11-3JM
    19-04 19:30TSC VR18+1 - Hoeven VR18+1veld 1 A - Hoofdveld
    19-04 20:30TSC VR18+1 - VVR VR18+1veld 1 A - Hoofdveld
    19-04 20:30TSC 35+1 - Madese Boys 35+2
    19-04 21:30TSC 35+1 - Baronie 35+5
    20-04 08:30TSC JO12-3 - UVV'40 JO12-4
    20-04 08:30TSC JO11-3 - JEKA JO11-5JM
    20-04 08:30TSC JO10-4 - Oosterhout JO10-2
    20-04 08:30TSC JO9-5 - RFC JO9-2
    20-04 08:30TSC JO8-2 - JEKA JO8-2
    20-04 08:50TSC JO7-1 - Boeimeer JO7-1
    20-04 10:00TSC JO15-2 - SC 't Zand JO15-2veld 4 - Kunstgras 2
    20-04 10:00TSC JO13-2 - TSV Gudok JO13-1
    20-04 10:00TSC JO7-2 - JEKA JO7-10
    20-04 10:00TSC JO7-3 - Rijen JO7-3
    20-04 10:00TSC JO10-2 - VOAB JO10-3
    20-04 10:00TSC JO10-5 - Bavel JO10-2
    20-04 10:00TSC JO9-3 - Dongen JO9-5
    20-04 10:40TSC JO7-3 - Dongen JO7-1
    20-04 11:10TSC JO7-4 - RFC JO7-3
    20-04 11:20TSC JO7-2 - UVV'40 JO7-1
    20-04 12:00TSC JO17-1 - Spijkenisse JO17-1veld 3 - Kunstgras 1
    20-04 12:00TSC JO16-2 - Oranje Wit JO16-3
    20-04 12:00TSC JO18-2 - DIA JO18-1
    20-04 12:00TSC JO16-1 - DBN'22 JO16-1
    20-04 14:30TSC JO19-1 - Kloetinge JO19-1veld 3 - Kunstgras 1
    20-04 14:30TSC O23-3 - VV Papendrecht O23-2
    20-04 16:30TSC O23-1 - Dongen O23-2
    20-04 17:00TSC 1 - WNC 1
    04-05 11:15TSC JO14-2 - Steenbergen JO14-1
    04-05 14:30TSC JO19-1 - ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1veld 3 - Kunstgras 1
    04-05 15:00TSC 2 - PCP 2
    10-05 20:30TSC 35+1 - VCW 35+1
    10-05 21:30TSC 35+1 - Baronie 35+5
    11-05 08:30TSC JO7-4 - FC Right-Oh JO07-2JM
    11-05 08:30TSC JO12-1 - FC Right-Oh JO12-1JM
    11-05 08:30TSC JO11-1 - DIA JO11-1
    11-05 08:30TSC JO10-1 - Unitas'30 JO10-2
    11-05 08:30TSC JO10-4 - Altena JO10-1
    11-05 08:30TSC JO9-4 - Beek Vooruit JO9-7
    11-05 08:30TSC JO8-3 - Oosterhout JO8-6
    11-05 08:50TSC JO7-4 - Woudrichem JO7-1
    11-05 08:50TSC JO7-3 - Olympia'60 JO7-2
    11-05 10:00TSC JO15-2 - Bavel JO15-2veld 1 - Hoofdveld
    11-05 10:00TSC JO14-3 - ODC JO14-2
    11-05 10:00TSC JO13-2 - SAB JO13-1
    11-05 10:00TSC JO10-3 - DIA JO10-3
    11-05 10:00TSC JO9-3 - FC Right-Oh JO9-2JM
    11-05 10:15TSC JO7-1 - The Gunners JO7-1
    11-05 10:55TSC JO7-1 - Baronie JO7-2
    11-05 11:00TSC JO7-2 - Advendo JO7-1
    11-05 11:40TSC JO7-2 - UVV'40 JO7-1
    11-05 12:00TSC JO14-1 - Spijkenisse JO14-1
    11-05 12:00TSC JO17-1 - SHO JO17-1veld 3 - Kunstgras 1
    11-05 12:00TSC JO16-1 - Boxtel JO16-1
    11-05 14:00TSC JO18-2 - Sarto JO18-3
    11-05 14:00TSC G1 - Chaam G1JM
    11-05 15:30TSC JO19-2 - Baronie JO19-3veld 4 - Kunstgras 2
    11-05 15:30TSC O23-1 - Beek Vooruit O23-4
  • Geplande uitwedstrijden

    GeplandWedstrijdDetails
    18-04 19:00SCO JO13-1 - TSC JO13-3
    19-04 20:00Rijen VR18+1 - TSC VR18+1
    19-04 20:00Oosterhout 35+2 - TSC 35+1
    19-04 21:00VCW 35+1 - TSC 35+1
    20-04 08:30TVC Breda JO7-1 - TSC JO7-1
    20-04 08:30JEKA JO9-6JM - TSC JO9-4
    20-04 08:30SCO JO8-3 - TSC JO8-3
    20-04 09:00TVC Breda JO11-1 - TSC JO11-1
    20-04 09:10Baronie JO7-2 - TSC JO7-1
    20-04 09:30De Fendert MO13-1 - TSC MO13-1
    20-04 09:30R.K.S.V. Groen Wit JO8-3 - TSC JO8-1
    20-04 09:45Baardwijk JO9-4 - TSC JO9-2
    20-04 10:00SSC'55 JO14-1JM - TSC JO14-3
    20-04 10:00Groote Lindt JO10-1 - TSC JO10-1
    20-04 10:05Charlois, sv JO14-1 - TSC JO14-1
    20-04 10:15RFC JO13-4 - TSC JO13-4
    20-04 10:30SV Capelle JO15-2 - TSC JO15-4
    20-04 10:30Sleeuwijk JO7-2 - TSC JO7-4
    20-04 10:40TVC Breda JO7-2 - TSC JO7-2
    20-04 10:45Dussense Boys JO12-1JM - TSC JO12-1
    20-04 10:50Altena JO7-1 - TSC JO7-4
    20-04 11:00MVV Maastricht JO13-1 - TSC JO13-1
    20-04 11:00VCW JO12-1 - TSC JO12-2
    20-04 11:30Dommelen JO15-1 - TSC JO15-1
    20-04 11:30Jong Brabant JO14-2 - TSC JO14-4
    20-04 12:00Unitas'30 JO14-2 - TSC JO14-2
    20-04 12:00RFC JO11-5 - TSC JO11-4
    20-04 12:30Dubbeldam O23-2 - TSC O23-2
    20-04 12:30Terheijden MO17-1 - TSC MO17-1
    20-04 13:30Cluzona JO17-1 - TSC JO17-2
    20-04 13:45FC Eindhoven AV G2JM - TSC G1
    20-04 14:30RFC 4 - TSC 2
    20-04 14:45The Gunners 1 - TSC 1
    25-04 20:00VOAB 1 - TSC 1
    04-05 11:00OVC'26 G2JM - TSC G1
    10-05 20:00Madese Boys 35+2 - TSC 35+1
    10-05 21:00Oosterhout 35+2 - TSC 35+1
    11-05 08:30Gilze JO7-2 - TSC JO7-3
    11-05 08:30SC 't Zand JO9-3JM - TSC JO9-2
    11-05 09:00WDS'19 JO13-4 - TSC JO13-4
    11-05 09:00DIA JO11-2 - TSC JO11-2
    11-05 09:00SCO JO11-2 - TSC JO11-4
    11-05 09:10RFC JO7-3 - TSC JO7-4
    11-05 09:10Dongen JO7-1 - TSC JO7-3
    11-05 09:30JEKA JO10-6 - TSC JO10-5
    11-05 09:30The Gunners JO8-1 - TSC JO8-2
    11-05 09:30VCW JO8-1 - TSC JO8-1
    11-05 10:30Berghem Sport JO13-1 - TSC JO13-1
    11-05 10:30SV Reeshof JO11-4 - TSC JO11-3
    11-05 10:30Dongen JO9-6 - TSC JO9-5
    11-05 10:35Beek Vooruit JO7-5 - TSC JO7-1
    11-05 10:45Baronie JO10-3 - TSC JO10-2
    11-05 11:00Advendo JO9-1 - TSC JO9-1
    11-05 11:20RFC JO7-2 - TSC JO7-2
    11-05 11:30Bavel JO15-1 - TSC JO15-1
    11-05 11:30ONI JO12-1 - TSC JO12-2
    11-05 12:30BSC MO13-4 (9-tal) - TSC MO13-1
    11-05 12:30Uno Animo JO14-1 - TSC JO14-4
    11-05 12:45Victoria'03 JO17-1 - TSC JO17-2
    11-05 13:00Sarto JO15-4 - TSC JO15-4
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    13-04TSC 1 - Almkerk 10 - 0
    13-04Barendrecht JO19-1 - TSC JO19-15 - 1
    13-04TSC 1 - RFC 11 - 3
    13-04TSC O23-2 - Madese Boys O23-11 - 4
    13-04Berkdijk O23-1 - TSC O23-12 - 5
    13-04Dubbeldam O23-3 - TSC O23-36 - 1
    13-04JEKA JO19-4 - TSC JO19-21 - 6
    13-04TSC G1 - Sarto G24 - 1
    13-04Rijen JO13-1 - TSC JO13-20 - 2
    13-04JVOZ JO15-1 - TSC JO15-13 - 0
    13-04TSC JO14-1 - Baronie JO14-10 - 0
    13-04TSC MO13-1 - Unitas'30 MO13-28 - 1
    13-04TSC MO17-1 - UVV'40 MO17-11 - 8
    13-04TSC JO17-2 - Zundert JO17-11 - 3
    13-04SV Reeshof JO13-2JM - TSC JO13-47 - 1
    13-04NEO'25 JO15-1 - TSC JO15-49 - 2
    13-04VOAB JO14-3 - TSC JO14-41 - 10
    13-04Waspik JO12-1 - TSC JO12-24 - 1
    13-04TSC JO13-1 - Vitesse JO13-22 - 2
    13-04TSC JO14-3 - TSV Gudok JO14-31 - 1
    13-04TSC JO14-2 - Rijen JO14-14 - 2
    13-04TSC JO15-2 - SVSSS JO15-11 - 1
    13-04S.V. Den Hoorn JO17-1 - TSC JO17-14 - 1
    13-04SV Capelle JO18-1 - TSC JO18-25 - 0
    13-04OSS'20 JO16-1JM - TSC JO16-13 - 4
    13-04Terheijden JO11-1 - TSC JO11-21 - 8
    13-04TSV Gudok JO11-3 - TSC JO11-34 - 3
    13-04TSC JO13-3 - Advendo JO13-10 - 1
    13-04TSC JO12-1 - Baronie JO12-410 - 0
    13-04TSC JO11-4 - Boeimeer JO11-32 - 7
    13-04TSC JO11-1 - Beek Vooruit JO11-14 - 3
    12-04TSC 35+1 - Oosterhout 35+20 - 1
    12-04Madese Boys 35+2 - TSC 35+13 - 2
    12-04TSC 35+1 - VCW 35+11 - 3
    12-04Baronie 35+5 - TSC 35+11 - 3