•  

    Op deze pagina vindt u de uitslagen van de reeds gespeelde wedstrijden en de planning van de nog te spelen wedstrijden, zowel thuis als uit (scroll hiervoor naar beneden). De gegevens zijn direct afkomstig uit Sportlink.

    Indien vragen heeft over de (aanpassing) planning van wedstrijden kunt u een bericht sturen naar wedstrijdsec@vvtsc.nl. Alleen op wedstrijddagen is TSC telefonisch bereikbaar. Het telefoonnummer van het wedstrijdsecretariaat is ...

  • Geplande thuiswedstrijden

    GeplandWedstrijdVeldTUDetails
    24-05 19:15TSC VR1 - JEKA VR1Hoofdveld1615
    24-05 20:15TSC 3 - Be Ready 2Kunstgr.224
    25-05 18:30TSC JO15-2 - Madese Boys JO15-2Hoofdveld125
    28-05 08:30TSC JO12-3 - Unitas'30 JO12-6Kunstgr.2B2 R4 R
    28-05 08:30TSC JO11-3 - JEKA JO11-5JMveld 1
    28-05 10:15TSC JO13-1 - FC Eindhoven AV JO13-1veld 1
    28-05 12:00TSC JO7-1 - Internos JO7-1veld 4
    28-05 12:10TSC JO7-1 - WDS'19 JO7-1JMveld 4
    28-05 12:15TSC JO17-2 - Baronie JO17-2veld 1
    28-05 15:00TSC JO19-1 - MOC'17 JO19-1veld 2
    28-05 15:30TSC 2 - GDC 3veld 2
    29-05 10:00TSC VR1 - Boeimeer VR1Kunstgr.198
    29-05 14:30TSC 1 - VOAB 1veld 1
    01-06 19:00TSC JO19-2 - Gloria UC JO19-1WARANDE24
    06-06 11:30TSC 2 - Dubbeldam 2veld 2
  • Geplande uitwedstrijden

    GeplandWedstrijdDetails
    24-05 19:30VV Trinitas Oisterwijk 2 - TSC 2
    24-05 20:00VOAB 2 - TSC 2
    25-05 19:00R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 - TSC MO15-1
    26-05 14:30SC Kruisland 1 - TSC 1
    28-05 09:00WVV'67 JO10-1JM - TSC JO10-4JM
    28-05 10:00Wieldrecht JO15-1 - TSC JO15-1
    28-05 10:30Madese Boys MO15-2 - TSC MO15-1
    28-05 12:00DIA JO17-1 - TSC JO17-3
    28-05 12:00WDS'19 JO19-2 - TSC JO19-4
    28-05 12:20Baronie JO7-2 - TSC JO7-1
    28-05 12:30JEKA JO17-1 - TSC JO17-1
    28-05 15:00Right'Oh JO19-1 - TSC JO19-3
    29-05 11:00Oosterhout 3 - TSC 4
    29-05 11:30Rood-Wit W 2 - TSC 2
    30-05 19:00DIA JO14-1 - TSC JO14-1
    04-06 14:15Bavel JO19-4 - TSC JO19-4
    06-06 12:00SV Reeshof 2 - TSC 3
    06-06 14:30Cluzona 1 - TSC 1
    09-06 19:30Be Ready JO19-1 - TSC JO19-3
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    22-05SC Kruisland 1 - TSC 16 - 1
    22-05Terheijden VR1 - TSC VR10 - 6
    22-05Viola 2 - TSC 35 - 1
    22-05TSC 2 - R.K.S.V. Groen Wit 23 - 2
    22-05TSC 4 - Raamsdonk 34 - 3
    22-05SENIOREN 7X7 - SENIOREN 7X71 - 2
    21-05TSC 3 - Bavel 43 - 3
    21-05Sarto JO19-1 - TSC JO19-11 - 0
    21-05TSC MO15-1 - UVV'40 MO15-14 - 2
    21-05TSC JO19-4 - VVR JO19-23 - 4
    21-05TSC JO17-1 - RKDVC JO17-12 - 0
    21-05JEKA JO12-1 - TSC JO12-13 - 1
    21-05Beek Vooruit JO17-1 - TSC JO17-23 - 2
    21-05DESK JO19-1 - TSC JO19-23 - 1
    21-05TSC JO15-2 - SCO JO15-10 - 8
    21-05TSC JO13-4 - SCO JO13-13 - 6
    21-05TSC JO14-1 - Spartaan'20 JO14-11 - 7
    21-05SC 't Zand JO14-3 - TSC JO14-23 - 0
    21-05SCO JO12-1 - TSC JO12-41 - 6
    21-05Emplina JG1 - TSC JG1JM8 - 4
    21-05RFC JO17-2 - TSC JO17-32 - 1
    21-05TSC JO11-1 - RFC JO11-19 - 1
    21-05TSC JO11-3 - Bavel JO11-27 - 3
    21-05TSC JO13-2 - VVR JO13-12 - 0
    21-05TSC JO15-1 - Bavel JO15-12 - 1
    21-05Baronie JO11-7 - TSC JO11-510 - 6
    21-05SV Capelle JO13-1 - TSC JO13-10 - 2
    21-05TRAINING SELECTIE TSC - TRAINING SELECTIE TSC2 - 0
    21-05Were Di JO15-4 - TSC JO15-30 - 5
    21-05TSC JO13-3 - JEKA JO13-45 - 0
    21-05TSC JO12-2 - TSV Gudok JO12-51 - 2
    21-05TSC JO12-3 - VOAB JO12-41 - 2
    21-05Irene'58 JO11-1 - TSC JO11-23 - 3
    19-05SAB JO12-2 - TSC JO12-34 - 3
    18-05TSC JO15-2 - Cluzona JO15-12 - 2
    18-05TSC MO15-1 - VOAB MO15-14 - 1
    18-05JEKA MO17-1 - TSC MO17-10 - 2
    17-05Boeimeer VR1 - TSC VR11 - 3