• TSC JO19-3 VE zaterdag speeldag man

  • TSC JO19-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Emmen, AidenTeamspeler
    Gils, Jesse vanTeamspeler
    Hagenaars, MatsTeamspeler
    Hartman, DaanTeamspeler
    Jong, Jibbe deTeamspeler
    Jong, Tjamme deTeamspeler
    Kasapoglu, IrfanTeamspeler
    Kemps, SiebTeamspeler
    Klerk, Finn deTeamspeler
    Lindeman mogot, MilanTeamspeler
    Muller, SemTeamspeler
    Roovers, CalvinTeamspeler
    Tielemans, KevinTeamspeler
    Timme, NickTeamspelerDoelverdediger
    Wagenvoort, LucTeamspeler
    Wijngaarde, TobiasTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 jan. 14:45Moerse Boys JO19-1 - TSC JO19-3Sportpark Akkermolen
    4 feb. 12:00TSC JO19-3 - WDS'19 JO19-1Sportpark De Warande
    11 feb. 14:30VVR JO19-1 - TSC JO19-3Sportpark De Laguiten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 jan.TRAINING JO13-2 - TRAINING JO13-21 - 1
    14 jan.TSC JO19-2 - OJC Rosmalen JO19-22 - 0
    17 jan.TSC ZONDAG 1 - TVC 13 - 1
  • Poulestanden TSC JO19-3 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oosterhout JO19-155001551015
    2TSC JO19-354011531212
    3Dongen JO19-25203111016
    4DESK JO19-252031014-46
    5Waspik JO19-251041018-83
    6Rijen JO19-25104617-113

    Poulestanden TSC JO19-3 ( 2e klasse (2e fase) 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel JO19-265012581715
    2UVV'40 JO19-2650125111415
    3Boeimeer JO19-262311517-29
    4TSC JO19-362228808
    5Beek Vooruit JO19-261411315-27
    6JEKA JO19-461231419-55
    7Olympia'60 JO19-15104923-143
    8TVC Breda JO19-150141220-81

    Poulestanden TSC JO19-3 ( 2e klasse (3e fase) 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel JO19-400000000
    2Beek Vooruit JO19-200000000
    3Boeimeer JO19-200000000
    4JEKA JO19-400000000
    5Moerse Boys JO19-100000000
    6FC Right-Oh JO19-100000000
    7TSC JO19-300000000
    8TSV Gudok JO19-200000000
    9UVV'40 JO19-200000000
    10VVR JO19-100000000
    11WDS'19 JO19-100000000
    12Zundert JO19-100000000