• TSC JO14-2

  • TSC JO14-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Spoor, RobinTechnische stafAssistent-trainer/coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 12:00Unitas'30 JO14-2 - TSC JO14-2Sportpark De Lage Banken
    4 mei. 11:15TSC JO14-2 - Steenbergen JO14-1Sportpark De Warande
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.TSC JO14-2 - Rijen JO14-14 - 2
    6 apr.TSC JO11-3 - Gilze JO11-24 - 3
    6 apr.Baronie JO14-3 - TSC JO14-21 - 7
  • Poulestanden TSC JO14-2 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC JO14-277003973221
    2TSV Gudok JO14-2741230181213
    3Rijen JO14-1740331191212
    4DIA JO14-273222822611
    5SC 't Zand JO14-273132317610
    6VOAB JO14-272142535-107
    7Viola JO14-172141736-197
    8R.K.S.V. Groen Wit JO14-27007443-390

    Poulestanden TSC JO14-2 ( 1e klasse (2e fase) 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSC JO14-1761029101919
    2SV Reeshof JO14-174121411313
    3UVV'40 JO14-164021871112
    4Dongen JO14-16213918-97
    5Moerse Boys JO14-171331216-46
    6WSC JO14-171331421-76
    7Were Di JO14-14112101004
    8TSC JO14-26105619-133

    Poulestanden TSC JO14-2 ( 2e klasse (3e fase) 8 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC JO14-2871038142422
    2Rijen JO14-1751130141616
    3Unitas'30 JO14-274122316713
    4R.K.S.V. Groen Wit JO14-183231916311
    5DIA JO14-273132525010
    6TSV Gudok JO14-273132021-110
    7SC 't Zand JO14-283141725-810
    8Boeimeer JO14-18305221939
    9Sarto JO14-37214191907
    10Bavel JO14-282151428-147
    11Baronie JO14-371061040-303

    Poulestanden TSC JO14-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 2e ronde Groep 5 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC JO14-211004043
    2Prinsenland JO14-1JM100104-40

    Poulestanden TSC JO14-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1/4 finale Groep 5 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brabantia JO14-211007073
    2Steenbergen JO14-111004043
    3TSC JO14-211006333
    4ST Jan van Arckel/Well JO14-111004133
    5RWB JO14-1100136-30
    6Asperen JO14-2100114-30
    7Dongen JO14-1100104-40
    8Dommelen JO14-1JM100107-70

    Poulestanden TSC JO14-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1/2 finale Groep 5 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Jan van Arckel/Well JO14-111009273
    2Steenbergen JO14-100000000
    3TSC JO14-200000000
    4Brabantia JO14-2100129-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arendonk, Owen vanTeamspeler
    Aydogan, UtkuTeamspeler
    Broek, Tim van denTeamspeler
    Dobbelsteen, Roan van denTeamspeler
    Goossens, TheunTeamspelerKeeper
    Hermans, MitchelTeamspeler
    Kivits, JesseTeamspeler
    Nooyen, MessyTeamspeler
    Ranselaar, ThijmenTeamspeler
    Spoor, MarnickTeamspeler
    Windt, Rayshano deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Unitas'30 JO14-2

    VS

    TSC JO14-2

    20 april 202412:00 uur
    Sportpark De Lage Banken

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TSC JO14-2

    0391 Onder 14 (3e fase)

    4,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd