• TSC JO11-1

  • TSC JO11-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamFunctie
    Dolion, MiquelTrainer/coach
    Steyn, Wouter vanTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boeren, JelleTeamspeler
    Es, Pippa vanTeamspeler
    IJpelaar, SiemTeamspeler
    Mourik, Ferron vanTeamspelerDoelverdediger
    Ouakili, Amir elTeamspeler
    Tra, MeesTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 jan. 08:30TSC JO11-1 - SV Capelle JO11-3Sportpark De Warande
    4 feb. 09:00DIA JO11-1 - TSC JO11-1Sportpark De Gouwen
    11 feb. 15:00FC Right-Oh JO11-1JM - TSC JO11-1Sportpark Het Bolwerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 jan.TRAINING JO13-2 - TRAINING JO13-21 - 1
    14 jan.TSC JO19-2 - OJC Rosmalen JO19-22 - 0
    17 jan.TSC ZONDAG 1 - TVC 13 - 1
    21 jan.Boeimeer JO11-3 - TSC JO11-12 - 3
  • Poulestanden TSC JO11-1 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Madese Boys JO11-166004263618
    2RFC JO11-1631235161910
    3Baronie JO11-263121930-1110
    4Boeimeer JO11-163031617-19
    5JEKA JO11-2JM52212811178
    6Rijen JO11-16222151148
    7TSC JO11-161051330-173
    8R.K.S.V. Groen Wit JO11-25005552-470

    Poulestanden TSC JO11-1 ( 2e klasse (2e fase) 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Right-Oh JO11-1JM64112415913
    2R.K.S.V. Groen Wit JO11-254013022812
    3DIA JO11-263212621511
    4TVC Breda JO11-25230211569
    5TSC JO11-152031619-36
    6Madese Boys JO11-261231922-35
    7The Gunners JO11-251042528-33
    8Terheijden JO11-160242241-192

    Poulestanden TSC JO11-1 ( 2e klasse (3e fase) 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC JO11-111003213
    2SV Capelle JO11-300000000
    3DIA JO11-100000000
    4Olympia'60 JO11-100000000
    5FC Right-Oh JO11-1JM00000000
    6Boeimeer JO11-3100123-10