• TSC JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • TSC JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalst, Tobi vanTeamspelerMiddenvelder
    Abdellaoui, Damin elTeamspelerAanvaller
    Baghdadi, Amjed elTeamspelerMiddenvelder
    Been, Sylvain deTeamspelerVerdediger
    Bouazati, Soulyman elTeamspelerAanvaller
    Eikelenboom, KenanTeamspelerAanvaller
    Geutjes, LarsTeamspelerAanvaller
    Heijden, Yairo van derTeamspelerVerdediger
    Kuhlmann, BasTeamspelerVerdediger
    Maghroudi, Ismail elTeamspelerMiddenvelder
    Omar, NabilTeamspelerAanvaller
    Oomens, JoeyTeamspelerMiddenvelder
    Schriek, StijnTeamspelerMiddenvelder
    Siemerink, TravisTeamspelerVerdediger
    Steevens, GijsTeamspelerKeeper
    Valentijn, DizairoTeamspeler
    Vessem, David vanTeamspelerVerdediger
    Weegenaar, ThomasTeamspelerAanvaller
    Wijma, CoenTeamspelerVerdediger
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 14:30TSC JO19-1 - JEKA JO19-1Sportpark De Warande
    6 mrt. 20:30TSC JO19-1 - Wieldrecht JO19-1Sportpark De Warande
    9 mrt. 13:30Kloetinge JO19-1 - TSC JO19-1Sportpark Wesselopark
    16 mrt. 14:30TSC JO19-1 - Barendrecht JO19-1Sportpark De Warande
    23 mrt. 15:30JEKA JO19-1 - TSC JO19-1Sportpark Beukenlaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.TSC JO17-1 Trainen - TSC JO17-1 trainen1 - 3
    17 feb.TSC JO9-1 - WSC JO9-11 - 4
    17 feb.TSC 1O14-1 - Tivoli JO14-10 - 0
    17 feb.TSC Zaterdag 1 - Halsteren Zaterdag 10 - 0
    24 feb.Quick JO19-1 - TSC JO19-13 - 1
  • Poulestanden TSC JO19-1 ( Divisie 1 A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC 't Zand JO19-143017439
    2SC Feyenoord JO19-142116517
    3JEKA JO19-1421168-27
    4Quick JO19-141306426
    5Kloetinge JO19-141217435
    6UNA JO19-1411256-14
    7TSC JO19-1411279-24
    8Barendrecht JO19-14013610-41

    Poulestanden TSC JO19-1 ( Divisie 2 B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC 't Zand JO19-114120258144436
    2TSC JO19-1149052825327
    3OJC ROSMALEN JO19-1148063433124
    4Gemert JO19-1146173031-119
    5Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1146172841-1319
    6Kozakken Boys JO19-1136073630618
    7EVV Echt JO19-1133281026-1611
    8RKSV Nuenen JO19-1121291438-24-2

    Poulestanden TSC JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Geel'38/JUMBO JO19-100000000
    2EVV Echt JO19-100000000
    3Gemert JO19-100000000
    4JEKA JO19-100000000
    5Kloetinge JO19-100000000
    6Kozakken Boys JO19-100000000
    7RKSV Nuenen JO19-100000000
    8OJC ROSMALEN JO19-100000000
    9Real Lunet JO18-100000000
    10SV TOP JO19-100000000
    11TSC JO19-100000000
    12UNA JO19-100000000
    13SC 't Zand JO19-100000000

    Poulestanden TSC JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 1 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC JO19-111001103
    2JEKA JO19-110011100

    Poulestanden TSC JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 3e ronde Groep 1 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC JO19-111006333
    2Blauw Geel'38/JUMBO JO19-111005233
    3Brabantia JO19-111003123
    4Emplina JO19-111003123
    5SC 't Zand JO19-111003123
    6Kloetinge JO19-111002023
    7ST Sparta'18/Kronenberg JO19-111002023
    8FC Eindhoven AV JO19-111003213
    9SV Someren JO19-1100123-10
    10Bavel JO19-1100113-20
    11Gemert JO19-1100113-20
    12UDI'19/CSU JO19-1100113-20
    13Baronie JO19-1100102-20
    14Groene Ster JO19-1100102-20
    15GJS JO19-1100136-30
    16Geldrop JO19-1100125-30

    Poulestanden TSC JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 4e ronde Groep 1 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina JO19-100000000
    2FC Engelen JO19-100000000
    3TSC JO19-100000000
    4Wieldrecht JO19-100000000