•  

    Op deze pagina vindt u de uitslagen van de reeds gespeelde wedstrijden en de planning van de nog te spelen wedstrijden, zowel thuis als uit (scroll hiervoor naar beneden). De gegevens zijn direct afkomstig uit Sportlink.

    Indien vragen heeft over de (aanpassing) planning van wedstrijden kunt u een bericht sturen naar wedstrijdsec@vvtsc.nl. Alleen op wedstrijddagen is TSC telefonisch bereikbaar. Het telefoonnummer van het wedstrijdsecretariaat is ...

  • Geplande thuiswedstrijden

    GeplandWedstrijdVeldTUDetails
    26-01 09:00TSC JO8-1 - SC't Zand Jo8-1GWETRA-B13 L14 L
    26-01 09:00TSC J015-2 - DUSSENSE BOYS J015-1veld 2
    26-01 09:00TSC J011-2 - TSC J012-3veld 3--
    26-01 12:30TSC J017-1 - JEKA J017-1veld 2
    26-01 13:00TSC J019-1 - VRIENDENSCHAAR J019-1veld 3
    26-01 14:30TSC J019-2 - VIRTUS J019-1veld 2
    27-01 11:30TSC 4 - Advendo 2Kunstgr.1139
  • Geplande uitwedstrijden

    GeplandWedstrijdDetails
    27-01 14:30RWB 1 - TSC 1
    02-02 11:00Oranje Wit JO10-1 - TSC JO10-1
    03-02 11:00Terheijden 4 - TSC 5
    09-02 08:30JEKA JO9-3G - TSC JO9-2
    09-02 08:30JEKA JO11-8G - TSC JO11-4
    09-02 08:30WDS'19 JO13-2 - TSC JO13-4
    09-02 08:30Irene'58 JO12-1 - TSC JO12-3
    09-02 08:30Beek Vooruit JO12-3 - TSC JO12-2
    09-02 08:45RFC JO11-1 - TSC JO11-2
    09-02 09:00UVV'40 JO8-1 - TSC JO8-2
    09-02 09:00Gesta JO8-1 - TSC JO8-5
    09-02 09:00VOAB JO10-1 - TSC JO10-1
    09-02 09:00VOAB JO10-4 - TSC JO10-3
    09-02 09:00Rijen JO9-6M - TSC JO9-4M
    09-02 09:45RCD MO13-1 - TSC MO13-1
    09-02 09:45Groen Wit JO7-2 - TSC JO7-2
    09-02 10:00JEKA JO17-5 - TSC JO17-4
    09-02 10:45RBC JO13-1 - TSC JO13-1
    09-02 10:45Chaam JO9-1 - TSC JO9-3
    09-02 11:30DIA JO15-1 - TSC JO15-1
    09-02 11:45Roosendaal JO14-1 - TSC JO14-2
    09-02 12:00WDS'19 MO15-1 - TSC MO15-1
    09-02 12:15Kogelvangers JO14-1 - TSC JO14-3
    09-02 12:45SC 't Zand MO17-1 - TSC MO17-1
    09-02 13:00Wilhelmina Boys JO14-1 - TSC JO14-1
    09-02 14:30SC 't Zand JO19-1 - TSC JO19-1
    09-02 15:00Zundert 2 - TSC 3
    09-02 15:15Gilze JO17-1 - TSC JO17-2
    10-02 09:45Schijf VR3 - TSC VR1
    10-02 11:45Madese Boys 2 - TSC 2
    10-02 14:30Bavel 1 - TSC 1
    16-02 08:30ASWH JO13 2007-1 - TSC JO13 2007-1
    16-02 08:30Olympia'60 JO8-1 - TSC JO8-4
    16-02 08:30Beek Vooruit JO10-2 - TSC JO10-2
    16-02 08:45SC't Zand Jo8-1G - TSC JO8-1
    16-02 08:45SV Reeshof JO11-1 - TSC JO11-1
    16-02 09:00Alliance JO13-1 - TSC JO13-2
    16-02 09:00Madese Boys JO9-3 - TSC JO9-5
    16-02 09:00Madese Boys JO8-4 - TSC JO8-3
    16-02 09:30Oosterhout JO10-4 - TSC JO10-4
    16-02 09:30TVC Breda JO11-3G - TSC JO11-3
    16-02 09:45Groen Wit JO7-1 - TSC JO7-1
    16-02 10:00SAB JO9-1 - TSC JO9-1
    16-02 10:15Terheijden MO11-1 - TSC MO11-1
    16-02 11:00TPO ST TPO/DHV/VOV JO14-1 - TSC JO14-4
    16-02 11:00ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 - TSC JO12-1
    16-02 11:30Right'Oh JO13-1G - TSC JO13-3
    16-02 12:00RFC 3 - TSC 2
    16-02 12:30Dongen JO17-2 - TSC JO17-3
    16-02 13:00Oranje Wit JO17-1 - TSC JO17-1
    16-02 13:00Sarto MO15-1 - TSC MO15-2
    16-02 13:00DIA JO15-3 - TSC JO15-3
    16-02 13:00SVSOS JO16-1 - TSC JO16-1
    16-02 13:45JEKA JO15-4 - TSC JO15-2
    16-02 14:00Terheijden JO17-1 - TSC JO17-5
    16-02 14:30Uno Animo JO19-1 - TSC JO19-2
    16-02 14:30Madese Boys JO19-3 - TSC JO19-3
    17-02 10:00Baronie 6 - TSC 5
    17-02 10:00VCW 4 - TSC 6
    17-02 11:00Madese Boys 3 - TSC 3
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    20-01TSC 5 - Baronie 41 - 3
    19-01Bavel JO14-1 - TSC JO14-11 - 3