•  

    Op deze pagina vindt u de uitslagen van de reeds gespeelde wedstrijden en de planning van de nog te spelen wedstrijden, zowel thuis als uit (scroll hiervoor naar beneden). De gegevens zijn direct afkomstig uit Sportlink.

    Indien vragen heeft over de (aanpassing) planning van wedstrijden kunt u een bericht sturen naar wedstrijdsec@vvtsc.nl. Alleen op wedstrijddagen is TSC telefonisch bereikbaar. Het telefoonnummer van het wedstrijdsecretariaat is ...

  • Geplande thuiswedstrijden

    GeplandWedstrijdVeldTUDetails
    13-11 20:30TSC 1 - Unitasveld 1
    17-11 08:30TSC JO13-4 - Gilze JO13-3veld 3
    17-11 08:30TSC JO11-4 - Rijen JO11-8veld 2
    17-11 08:30TSC JO13 2007-1 - Drechtstreek JO13 2007-1veld 1
    17-11 08:30TSC JO10-4 - Olympia'60 JO10-3veld 5
    17-11 08:30TSC JO12-1 - VOAB JO12-2veld 2
    17-11 08:30TSC JO11-3 - ZIGO JO11-6veld 5
    17-11 08:30TSC JO17-3 - Dussense Boys JO17-1Gveld 4
    17-11 10:15TSC JO10-2 - Oosterhout JO10-2veld 5
    17-11 10:15TSC JO17-4 - SVSSS JO17-3veld 3
    17-11 10:15TSC JO8-1 - Unitas'30 JO8-1veld 5
    17-11 10:15TSC JO16-1 - DIA JO16-2veld 2
    17-11 10:30TSC JO13-1 - JVOZ JO13-2veld 1
    17-11 10:45TSC JO14-1 - Nivo Sparta JO14-1veld 4
    17-11 11:45TSC JO9-4 - Unitas'30 JO9-11Mveld 5
    17-11 11:45TSC JO9-1 - Dongen JO9-1veld 5
    17-11 12:30TSC JO19-2 - Groen Wit JO19-1veld 2
    17-11 12:30TSC MO17-1 - RCD MO17-1veld 1
    17-11 12:30TSC JO17-2 - DIA JO17-1veld 3
    17-11 12:45TSC JO15-3 - SC 't Zand JO15-4veld 4
    17-11 13:00TSC MO11-1 - Rijen MO11-1veld 5
    17-11 15:00TSC JO19-1 - Nivo Sparta JO19-1veld 1
    17-11 15:00TSC 2 - Zwaluwe 3veld 2
    17-11 15:00TSC JO19-3 - Baronie JO19-6veld 3
    17-11 15:00TSC MO15-1 - Unitas'30 MO15-1veld 4
    18-11 11:00TSC VR1 - SC 't Zand VR3veld 1
    18-11 11:00TSC 6 - SVW 2veld 4
    18-11 11:00TSC 3 - Irene'58 2veld 2
    18-11 11:30TSC 4 - JEKA 13veld 3
    18-11 13:00TSC 5 - Advendo 3veld 2
  • Geplande uitwedstrijden

    GeplandWedstrijdDetails
    14-11 18:30RFC JO11-3 - TSC JO11-4
    17-11 08:30JEKA JO8-3 - TSC JO8-2
    17-11 08:30Baronie JO9-7 - TSC JO9-3
    17-11 08:45SC 't Zand JO8-6 - TSC JO8-4
    17-11 09:00Olympia'60 JO12-1 - TSC JO12-2
    17-11 09:30Terheijden JO13-2 - TSC JO13-3
    17-11 09:30Oosterhout JO11-1 - TSC JO11-2
    17-11 09:45TSV Gudok JO10-1 - TSC JO10-1
    17-11 10:00Chaam JO12-1 - TSC JO12-3
    17-11 10:00Boeimeer JO11-1 - TSC JO11-1
    17-11 10:00Bavel JO9-3 - TSC JO9-2
    17-11 10:30Unitas'30 JO8-7G - TSC JO8-3
    17-11 10:45Oosterhout JO13-1 - TSC JO13-2
    17-11 10:45Sarto JO9-6 - TSC JO9-5
    17-11 11:00Raamsdonk JO14-1 - TSC JO14-4
    17-11 11:00Groen Wit JO14-1 - TSC JO14-2
    17-11 11:00Gloria UC MO13-1 - TSC MO13-1
    17-11 11:30Beek Vooruit JO10-4 - TSC JO10-3
    17-11 12:00ONI JO14-1G - TSC JO14-3
    17-11 12:30Madese Boys MO15-1 - TSC MO15-2
    17-11 13:15Beek Vooruit JO15-1 - TSC JO15-1
    17-11 15:00MOC'17 JO17-1 - TSC JO17-1
    18-11 11:30Gilze 2 - TSC 2
    18-11 14:30UVV'40 1 - TSC 1
    24-11 08:30Unitas'30 JO9-10 - TSC JO9-4
    24-11 08:30Baronie JO13-7 - TSC JO13-3
    24-11 08:45Hardinxveld JO12-1 - TSC JO12-1
    24-11 09:00Right'Oh JO8-1 - TSC JO8-3
    24-11 09:00ONI JO10-1G - TSC JO10-4
    24-11 09:00UVV'40 JO9-2 - TSC JO9-2
    24-11 09:00DIA JO8-3 - TSC JO8-4
    24-11 09:00OVC'26 JO11-3 - TSC JO11-3
    24-11 09:00Madese Boys JO7-2 - TSC JO7-2
    24-11 10:00Beek Vooruit JO13-1 - TSC JO13-1
    24-11 10:15Roosendaal JO10-1 - TSC JO10-1
    24-11 10:15Internos JO14-1 - TSC JO14-3
    24-11 10:15DIA MO11-1 - TSC MO11-1
    24-11 10:15VOAB JO13 2007-1 - TSC JO13 2007-1
    24-11 11:00Rood-Wit W JO13-1 - TSC JO13-2
    24-11 11:00GDC JO15-2 - TSC JO15-3
    24-11 11:00GDC JO17-1 - TSC JO17-3
    24-11 11:00Kogelvangers JO16-2 - TSC JO16-1
    24-11 11:30DSE JO14-1 - TSC JO14-2
    24-11 11:30SC Welberg MO15-1 - TSC MO15-1
    24-11 12:00RFC JO19-3 - TSC JO19-3
    24-11 12:30Unitas'59 JO14-1 - TSC JO14-1
    24-11 13:15Gilze JO17-2 - TSC JO17-4
    24-11 13:35Baronie MO17-1 - TSC MO17-1
    24-11 14:45OJC ROSMALEN JO17-2 - TSC JO17-1
    24-11 15:00SCO 3 - TSC 2
    25-11 11:00Unitas 2 - TSC 5
    25-11 11:00Right'Oh 5 - TSC 6
    25-11 11:45Internos 3 - TSC 4
    25-11 12:00JEKA 5 - TSC 3
    01-12 08:30Irene'58 JO12-1 - TSC JO12-2
    01-12 08:30Beek Vooruit MO11-1 - TSC MO11-1
    01-12 08:30Gilze JO9-2 - TSC JO9-5
    01-12 08:30Unitas'30 JO11-13 - TSC JO11-4
    01-12 08:45SV Reeshof JO11-1 - TSC JO11-2
    01-12 09:00NEO'25 MO15-1 - TSC MO15-2
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    11-11TSC 1 - Bavel 12 - 2
    11-11SC Gastel 7 - TSC 42 - 6
    11-11DIA 2 - TSC 31 - 1
    11-11TSC 2 - Waspik 22 - 1
    11-11Baronie VR3 - TSC VR13 - 4
    11-11Unitas 3 - TSC 63 - 3
    11-11DIA 6 - TSC 55 - 2
    10-11Boeimeer 3 - TSC 23 - 0
    10-11ASWH JO19-1 - TSC JO19-11 - 3
    10-11Groen Wit JO13 2007-1 - TSC JO13 2007-12 - 3
    10-11TSC JO17-1 - RBC JO17-13 - 0
    10-11TSC 3 - DSE 45 - 1
    10-11UVV'40 JO16-1 - TSC JO16-11 - 7
    10-11DIA JO19-4 - TSC JO19-36 - 1
    10-11Waspik JO19-1 - TSC JO19-22 - 2
    10-11SCO JO17-2 - TSC JO17-43 - 2
    10-11TSC JO15-1 - Steenbergen JO15-16 - 0
    10-11TSC JO14-2 - Oranje Wit JO14-15 - 2
    10-11TSC MO15-1 - MOC'17 MO15-119 - 1
    10-11Oosterhout JO17-1 - TSC JO17-24 - 0
    10-11Baronie JO15-7 - TSC JO15-33 - 8
    10-11The Gunners JO15-1 - TSC JO15-2 -
    10-11TSC MO13-1 - Chaam MO13-13 - 0
    10-11TSC JO14-4 - RCD JO14-28 - 1
    10-11TSC JO17-5 - SCO JO17-30 - 7
    10-11TSC JO11-2 - Gloria UC JO11-13 - 3
    10-11Kozakken Boys JO17-2 - TSC JO17-31 - 2
    10-11SVG JO11-2 - TSC JO11-30 - 10
    10-11Unitas JO13-1 - TSC JO13-13 - 0
    10-11UVV'40 MO11-1 - TSC MO11-114 - 2
    10-11SV Reeshof JO12-2 - TSC JO12-13 - 5
    10-11TSC JO13-3 - Madese Boys JO13-311 - 0
    10-11TSC JO13-2 - Moerse Boys JO13-14 - 0
    10-11TSC JO11-1 - UVV'40 JO11-14 - 1
    10-11TSC MO15-2 - Kozakken Boys MO15-18 - 1
    10-11TSC JO12-2 - PCP JO12-14 - 4
    10-11Boeimeer JO13-4 - TSC JO13-45 - 5
    07-11SEOLTO JO16-1 - TSC JO16-13 - 6