•  

    Op deze pagina vindt u de uitslagen van de reeds gespeelde wedstrijden en de planning van de nog te spelen wedstrijden, zowel thuis als uit (scroll hiervoor naar beneden). De gegevens zijn direct afkomstig uit Sportlink.

    Indien vragen heeft over de (aanpassing) planning van wedstrijden kunt u een bericht sturen naar wedstrijdsec@vvtsc.nl. Alleen op wedstrijddagen is TSC telefonisch bereikbaar. Het telefoonnummer van het wedstrijdsecretariaat is ...

  • Geplande thuiswedstrijden

    GeplandWedstrijdVeldTUDetails
    20-09 19:30TSC 45+1 - SCO 45+1 veld 1
    20-09 19:30TSC 35+2 - Oosterhout 35+1veld 1
    20-09 20:00TSC 45+1 - Oosterhout 45+1 veld 1
    20-09 20:30TSC 35+2 - SCO 35+1veld 1
    21-09 08:30TSC JO13-3 - DIA JO13-2Gveld 1
    21-09 08:30TSC JO11-4 - Rijen JO11-6veld 3
    21-09 08:30TSC JO10-1 - DVVC JO10-1veld 5
    21-09 08:30TSC JO12-2 - Were Di JO12-1veld 3
    21-09 08:30TSC JO12-3 - SC 't Zand JO12-1veld 2
    21-09 08:30TSC JO11-2 - Rijen JO11-1veld 2
    21-09 08:30TSC JO15-2 - Bavel JO15-2veld 4
    21-09 10:00TSC JO9-2 - Madese Boys JO9-1veld 5
    21-09 10:00TSC JO8-1 - VOAB JO8-1veld 5
    21-09 10:00TSC JO12-1 - Unitas JO12-1veld 2
    21-09 10:00TSC JO13-2 - Sarto JO13-3veld 3
    21-09 10:15TSC JO14-4G - Sparta'30 JO14-1veld 4
    21-09 11:00TSC JO14-1 - UDI'19/CSU JO14-1veld 1
    21-09 11:10TSC JO9-6 - Unitas JO9-4veld 5
    21-09 11:10TSC JO9-5 - Sarto JO9-8veld 5
    21-09 11:30TSC VR1 - SSC'55 VR2veld 3
    21-09 11:45TSC JO15-3 - Olympia'60 JO15-1veld 2
    21-09 12:00TSC JO14-2 - Tholense Boys JO14-1veld 4
    21-09 12:15TSC JO7-2 - Rijen JO7-1veld 5
    21-09 12:15TSC JO7-1 - TSC JO7-4veld 5
    21-09 13:00TSC JO15-1 - FC Tilburg JO15-1veld 1
    21-09 13:30TSC JG1 - Rijen JG2Gveld 5
    21-09 13:30TSC JO15-4 - ST TPO/DHV/VOV JO15-2veld 2
    21-09 13:30TSC JO16-2 - TVC Breda JO16-2veld 3
    21-09 14:15TSC 2 - Rijen 2veld 4
    21-09 15:00TSC JO19-1 - Den Hoorn JO19-1veld 1
    21-09 15:30TSC JO19-3 - Baronie JO19-4veld 2
    21-09 15:30TSC JO17-2 - GJS JO17-2veld 3
    22-09 10:30TSC 6 - VV Papendrecht 2veld 4
    22-09 11:00TSC 3 - ZIGO 2veld 2
    22-09 11:30TSC 5 - Baronie 4veld 3
    22-09 13:00TSC 4 - JEKA 7veld 2
  • Geplande uitwedstrijden

    GeplandWedstrijdDetails
    19-09 18:30Sarto JO11-2 - TSC JO11-2
    20-09 20:00DIA 35+1 - TSC 35+2
    20-09 20:30Sliedrecht 45+1 - TSC 45+1
    21-09 08:30Boeimeer JO11-3 - TSC JO11-3
    21-09 08:30JEKA JO8-6 - TSC JO8-2
    21-09 08:30Almkerk JO11-2 - TSC JO11-5
    21-09 09:15Olympia'60 JO10-3 - TSC JO10-3
    21-09 09:30Gloria UC MO11-1 - TSC MO11-1
    21-09 10:00DVVC MO17-1 - TSC MO17-1
    21-09 10:00Raamsdonk JO9-1 - TSC JO9-4
    21-09 10:30RFC JO7-2 - TSC JO7-3
    21-09 10:30JEKA JO9-1G - TSC JO9-1
    21-09 10:45Chaam JO9-1 - TSC JO9-3
    21-09 10:45SV Reeshof JO10-3 - TSC JO10-2
    21-09 11:00SC Welberg MO13-1 - TSC MO13-1
    21-09 11:00SCO MO15-1 - TSC MO15-1
    21-09 11:15Sprundel MO13-1 - TSC MO13-2
    21-09 12:15TSC JO7-1 - TSC JO7-4
    21-09 12:45Irene'58 JO19-2 - TSC JO19-4
    21-09 13:00TSV Gudok JO17-3 - TSC JO17-3
    21-09 13:00VOAB JO17-1 - TSC JO17-1
    21-09 13:00Zundert JO19-1 - TSC JO19-2
    21-09 14:30Vlijmense Boys JO16-1 - TSC JO16-1
    21-09 14:35Unitas'30 JO14-1 - TSC JO14-3
    21-09 14:45SCO 5 - TSC 3
    21-09 15:15Gilze 2 - TSC 4
    22-09 11:30DESK 2 - TSC 2
    22-09 12:00DSE VR2 - TSC VR1
    22-09 14:30JEKA 1 - TSC 1
    27-09 20:30Rijen 35+1 - TSC 35+1
    28-09 08:30TSV Gudok JO12-1 - TSC JO12-2
    28-09 08:45Sarto JO10-1 - TSC JO10-1
    28-09 09:30Advendo JO9-1 - TSC JO9-5
    28-09 09:30TVC Breda JO11-3G - TSC JO11-4
    28-09 10:00Boeimeer JO14-1 - TSC JO14-4G
    28-09 10:00Oranje Wit JO12-2 - TSC JO12-1
    28-09 10:00Bavel JO13-2 - TSC JO13-3
    28-09 10:00Drechtstreek JO14-1 - TSC JO14-2
    28-09 10:00Baronie JO7-5 - TSC JO7-2
    28-09 10:15Irene'58 JO16-1 - TSC JO16-2
    28-09 10:15SV Reeshof JO12-2 - TSC JO12-3
    28-09 10:30DVVC JO11-1G - TSC JO11-1
    28-09 10:30JEKA JO9-2G - TSC JO9-2
    28-09 10:30Baronie JO11-2 - TSC JO11-2
    28-09 11:00MOC'17 JG1 - TSC JG1
    28-09 11:00Baronie JO7-4 - TSC JO7-1
    28-09 11:30Bavel JO8-1 - TSC JO8-1
    28-09 12:15VVAC JO17-1 - TSC JO17-2
    28-09 12:30SV Unitas'59 JO14-1 - TSC JO14-1
    28-09 12:30JEKA JO13-3 - TSC JO13-2
    28-09 12:30WSC JO15-4 - TSC JO15-3
    28-09 12:45SC 't Zand JO15-6 - TSC JO15-4
    28-09 13:00Jong Brabant JO15-1 - TSC JO15-1
    28-09 13:00Right'Oh JO15-1G - TSC JO15-2
    28-09 13:10Baronie JO10-7 - TSC JO10-4
    28-09 13:45The Gunners 4 - TSC 2
    28-09 14:30VELO JO19-1 - TSC JO19-1
    28-09 14:30Gesta JO19-1G - TSC JO19-3
    29-09 10:00Beek Vooruit 4 - TSC 4
    29-09 10:00OVV'67 5 - TSC 6
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    15-09TSC 5 - Dongen 62 - 4
    15-09TSC 3 - JEKA 21 - 3
    15-09TSC VR1 - DVVC VR27 - 6
    15-09Oosterhout 2 - TSC 21 - 4
    14-09TSC 1 - Geinoord Nieuwegein 18 - 0
    14-09SCO 5 - TSC 41 - 3
    14-09Oosterhout JO19-1 - TSC JO19-11 - 9
    14-09TSC 3 - WDS'19 36 - 2
    14-09TSC MO15-1 - SC 't Zand MO15-29 - 0
    14-09Berkdijk 2 - TSC 25 - 0
    14-09SC 't Zand MO17-1 - TSC MO17-10 - 3
    14-09SCO JO19-2 - TSC JO19-32 - 2
    14-09Oosterhout JO15-1 - TSC JO15-33 - 2
    14-09TSC JO19-2 - RFC JO19-12 - 3
    14-09Boeimeer JO17-1 - TSC JO17-10 - 1
    14-09TSC JO15-2 - Madese Boys JO15-11 - 3
    14-09Roosendaal JO14-1 - TSC JO14-21 - 3
    14-09Advendo JO11-2 - TSC JO11-52 - 5
    14-09Dongen JO15-1 - TSC JO15-11 - 5
    14-09Oosterhout JO12-1 - TSC JO12-13 - 11
    14-09Oosterhout JO12-2 - TSC JO12-32 - 4
    14-09TSC JO13-1 - Baronie JO13-210 - 1
    14-09TSC JO14-4G - Boeimeer JO14-14 - 0
    14-09TSC JO12-2 - UVV'40 JO12-11 - 3
    14-09TSC JO11-1 - Oosterhout JO11-15 - 2
    14-09Brederodes JG1G - TSC JG12 - 4
    14-09HSSC'61 JO16-1 - TSC JO16-14 - 1
    14-09Rijen MO13-1 - TSC MO13-10 - 9
    14-09SCO MO11-1 - TSC MO11-11 - 12
    14-09Irene'58 JO14-1 - TSC JO14-34 - 4
    14-09TSC JO13-3 - Baronie JO13-50 - 18
    14-09TSC JO11-3 - Neerlandia'31 JO11-12 - 9
    14-09JEKA JO11-9G - TSC JO11-40 - 14
    11-09TSC JO11-2 - Boeimeer JO11-11 - 11