• Hoofd Trainer zaterdag 1 (4e klasse) seizoen 2023/2024.
    Assistent Trainer zaterdag 1 (De hoofd Trainer kan ook zelf een assistent aanbevelen).
    TSC is een vereniging die verder wil ontwikkelen. TSC bouwt vanuit de jeugdopleiding aan een sterk fundament voor de toekomst. Hierbij hebben we de ambitie dat ons zaterdag 1 elftal binnen 2 seizoenen uit gaat komen in de 3e klasse, ons zondag 1 elftal in de 1e klasse en dat de jeugd selectie teams JO13 tot en met JO23 allen uitkomen op divisie niveau. Op termijn moeten zoveel mogelijk jeugdspelers uit de eigen selectie elftallen een 1e elftal gaan halen. Het zaterdag 1 team kenmerkt zich als ervaren stabiele groep, waar geregeld talenten uit de eigen jeugd aansluiten en doorstromen.
    We zoeken iemand die de balans kan vinden tussen het ontwikkelen van spelers en het team, maar ook wil presteren. Ontwikkeling, plezier, trots en saamhorigheid spelen hierbij een belangrijke rol. Iemand die in staat is het team zowel technisch als tactisch beter te laten voetballen. In het bezit van een UEFA-C diploma met actuele licentie (UEFA-B is een pré). Verder maakt de trainer deel uit van het technisch hart van TSC. De hoogste selectieteams trainen allemaal tegelijk op dinsdag en donderdag avond.

    TSC Vacature Hoofdtrainer en assistent trainer zaterdag 1 elftal def.