• TSC VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • TSC VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden TSC VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beek Vooruit VR119153158164248
    2TSC VR120142479403944
    3VVR VR120115452312138
    4Boeimeer VR119104540241634
    5Baronie VR220111857461134
    6SC 't Zand VR420110950371333
    7JEKA VR1208393832627
    8OVV'67 VR22073103448-1424
    9Unitas'30 VR22033143264-3212
    10Terheijden VR12025132269-4711
    11DSE VR32021172075-557