• Van 8 naar 4, RBC, Brabantia, Rhode en CHC mogen vakantie houden. Zij verloren hun wedstrijden en mogen niet meer op voor ronde 2. TSC blijft over met Kruisland, DAW en SVSSS. Deze 4 ploegen maken nog kans op promotie naar de 1e klasse. De weg is lang, maar TSC komt dichterbij.

    TSC heeft in ronde 1 vakkundig afgerekend met CHC, een talentvolle ploeg met veel individuele kwaliteiten. Toch waren ze niet opgewassen tegen de mannen van TSC. Met 5-2 heeft TSC een ruime overwinning geboekt. Helaas is TSC niet ongeschonden uit de strijd gekomen en zijn er wat stevige blessures opgelopen.

    De volgende tegenstander is een mooie. Voor de derde keer treft TSC1 Kruisland. Een leuke ploeg met veel kwaliteit die misschien gehoopt had in de reguliere competitie het kampioenschap te pakken. Zij wonnen in de eerste ronde vrij makkelijk bij Rhode met 0-2.

    Aanstaande donderdagavond staat het te gebeuren. Ook nu willen we graag zoveel mogelijk blauwwit langs de lijn. We hebben de support heel hard nodig!

    De tijd is nog 100% niet zeker, maar beter te vroeg dan te laat. Vanaf 19.00u bent u altijd op tijd!