• Vandaag stond de promotiewedstrijd tegen kersvers kampioen sc 't Zand op het programma. 1 punt is genoeg voor promotie naar de 1e divisie.

    Beide ploegen begonnen uiterst geconcentreerd aan de wedstrijd en werd het een waar voetbalgevecht. TSC had iets meer de overhand, maar kon dit niet in score uitdrukken. Anderzijds stond de verdediging als een huis en gaf het geen kansen weg.
    Na rust was de ban gebroken. Uit een vlijmscherpe counter wist Soulyman el Bouazati de opgekomen Damin el Abdellaoui te bereiken. Die schoot uit een moeilijke hoek onberispelijk binnen. Vlak daarna accelereerde TSC nog eens. Een prachtig gecombineerde aanval werd uiteindelijk door een individuele actie benut door Soulyman el Bouazati. Het werd al gauw duidelijk dat deze overwinning, onder toeziend oog van velen supporters, over de streep getrokken werd.
    TSC gaat hierdoor acteren op het hoogste niveau van Nederland.