• TSC 5 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Rico deTeamspeler
    Brethouwer, SanderTeamspeler
    Broekmans, DirkTeamspeler
    Huis in 't Veld, BasTeamspeler
    Kanters, ChristiaanTeamspeler
    Moolen, Martijn van derTeamspeler
    Salewicz, BartTeamspeler
    Vugt, T. vanTeamspeler
    Zarb Cousin, KevinTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 11:00TSC 5 - Gloria UC 3Sportpark De Warande
    14 nov. 11:00Chaam 2 - TSC 5Sportpark Groot Heivelt
    21 nov. 11:00TSC 5 - Bavel 5Sportpark De Warande
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.TRAINING TSC SELECTIE - TRAINING TSC SELECTIE0 - 1
    17 okt.TSC 5 - JEKA 141 - 5
    17 okt.SENIOREN 7X7 - SENIOREN 7X70 - 1
    23 okt.TRAINING TSC SELECTIE - TRAINING TSC SELECTIE0 - 0
    24 okt.Rijen 4 - TSC 512 - 1
    24 okt.TSC SENIOREN 7X7 - TSC SENIOREN 7X70 - 0
  • Poulestanden TSC 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIA 744001431112
    2Sarto 832107347
    3Bavel 5421116887
    4JEKA 144202141136
    5Gilze 541215505
    6Chaam 221104134
    7Rijen 4311115694
    8Gloria UC 33102510-53
    9PCP 4201126-41
    10Baronie 44013213-111
    11TSC 53003220-180

    Poulestanden TSC 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OVV'67 23300143119
    2Raamsdonk 231119634
    3TSC 53102815-73
    4SCO 33012310-71