• TSC 3 VE zondag speeldag man

  • TSC 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barwari, RoshinTeamspeler
    Breemen, Nick vanTeamspeler
    Broeders, RaimondTeamspelerMiddenvelder
    Exter, Thom denTeamspeler
    Ginneken, Jeffrey vanTeamspelerMiddenvelder
    Horden, Sander van deTeamspelerVerdediger
    Kamberg, JohnTeamspelerVerdediger
    Kastelijns, DennisTeamspelerMiddenvelder
    Kops, MartijnTeamspelerMiddenvelder
    Lafeber, PatrickTeamspeler
    Lammers, JorenTeamspeler
    Maas, JoeyTeamspelerAanvaller

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 feb. 11:30TSC 3 - Right'Oh 2Sportpark De Warande
    13 feb. 12:00Jong Brabant 3 - TSC 3Sportpark Berkelseweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 jan.Nieuwjaarstoernooi JO7 tm JO12 - Nieuwjaarstoernooi JO7 tm JO120 - 3
  • Poulestanden TSC 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gilze 3862024111320
    2Oosterhout 2751124101416
    3JEKA 584131414013
    4Sarto 374031313012
    5Jong Brabant 373221610611
    6SV Reeshof 27232151419
    7Be Ready 283051423-99
    8Viola 27223171438
    9TSC 372141217-57
    10Irene'58 27124722-155
    11Right'Oh 270251119-82

    Poulestanden TSC 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beek Vooruit 221108444
    2WDS'19 221106334
    3TSC 3200218-70