• TSC 1 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baarh, JimmyTeamspelerDoelverdediger
    Biggelaar, Dennis van denTeamspelerDoelverdediger
    Blokdijk, BasTeamspelerAanvaller
    Dam, Devon vanTeamspelerVerdediger
    Efe, HüseyinTeamspelerAanvaller
    Kops, WouterTeamspelerVerdediger
    Leijsen, Jeroen vanTeamspelerMiddenvelder
    Raams, RaymonTeamspelerMiddenvelder
    Schepers, MartijnTeamspelerVerdediger
    Snoeren, RyanTeamspelerMiddenvelder
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 mrt. 14:30Oosterhout 1 - TSC 1Sportpark Contreie
    7 apr. 14:00TSC 1 - Oosterhout 1Sportpark De Warande
    14 apr. 14:30DESK 1 - TSC 1Sportpark Eikendijk
    22 apr. 14:00TSC 1 - Groen Wit 1Sportpark De Warande
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 mrt.TSC 1 - Waspik 12 - 0
  • Poulestanden TSC 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESK 117131335201540
    2TSC 117113338182036
    3Gilze 118113438182036
    4Groen Wit 1189273836229
    5Bavel 1188462624228
    6Baardwijk 1187473530525
    7Oosterhout 1187473734325
    8UVV'40 1176473029122
    9ZIGO 12071122942-1322
    10Irene'58 1186392439-1521
    11OVC'26 11963104042-221
    12RWB 1175483039-919
    13SCO 11945102846-1817
    14Waspik 11843112738-1115

    Poulestanden TSC 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC 13300222209
    2DIA 13111911-24
    3The Gunners 13111614-84
    4Neerlandia'31 13003111-100

    Poulestanden TSC 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sliedrecht 11100100103
    2Halsteren 111008083
    3Roda Boys/Bommelerwaard 111008083
    4SSV'65 111007163
    5Real Lunet 111006153
    6ZIGO 111006153
    7RCS 111005053
    8IFC11006243
    9Oirschot Vooruit 111005143
    10RBC 111005143
    11EFC 111004043
    12HVV'24 111004043
    13Steenbergen 111004043
    14VVGZ 111004043
    15Bruse Boys 111007433
    16GJS 111005233
    17Roosendaal 111005233
    18Alblasserdam 111004133
    19Baronie11004133
    20JEKA 111004133
    21Reusel Sport/CoTrans 111004133
    22METO 111003033
    23Rijsoord 111003033
    24Theole 111003033
    25Beek Vooruit 111004223
    26Geldrop 111004223
    27Arnemuiden 111003123
    28Bergeijk 111003123
    29Groot-Ammers 111003123
    30Nuenen11003123
    31Oranje Wit 111003123
    32Serooskerke 111003123
    33FC Tilburg 111003123
    34VOAB 111003123
    35BMC 111002023
    36SC Gastel 111002023
    37SCG'18 111002023
    38Unitas11002023
    39De Noormannen 111005413
    40Wilhelmina'26 111004313
    41Arkel 111003213
    42Dongen 211003213
    43RKSV Heeze 111003213
    44MOC'17 111003213
    45Philippine 111003213
    46Prinsenland 111003213
    47PSV 111003213
    48Tivoli 111003213
    49VCB 111003213
    50Kruiningen 111002113
    51RKSV Nuenen 211002113
    52SVW 111002113
    53Terneuzense Boys 111002113
    54Achilles Veen11001013
    55Victoria'03 111001013
    56Were Di 111001013
    57LRC 111003303
    58Gilze 111002203
    59Haaften 111002203
    60Kloetinge 111002203
    61VC Vlissingen11002203
    62Waspik 111001103
    63Wilhelmina 111001103
    64Taxandria 111001103
    65Nivo Sparta 110013300
    66's Heer Arendskerke 110012200
    67Heukelum 110012200
    68Rijen 110012200
    69Terneuzen 110012200
    70Right'Oh 110011100
    71BVV/Timmermans Infra 110011100
    72TSV Gudok 110011100
    73ZSC'62 1100145-10
    74GDC 1100134-10
    75ASWH 2100123-10
    76Geldrop 2100123-10
    77Nemelaer 1100123-10
    78ODC 1100123-10
    79Oosterhout 1100123-10
    80Peursum 1100123-10
    81TGG 1100123-10
    82Unitas'30 1100123-10
    83WVV'67 1100123-10
    84HSSC'61 1100112-10
    85NOAD'67 1100112-10
    86Rood Wit V 1100112-10
    87Zaamslag 1100112-10
    88Almkerk 1100101-10
    89Halsteren100101-10
    90Riel 1100101-10
    91Groen Wit 1100124-20
    92RPC 1100124-20
    93Ameide 1100113-20
    94Brabantia 1100113-20
    95Hapert 1100113-20
    96Klundert 1100113-20
    97RKDVC 1100113-20
    98SVSSS 1100113-20
    99VCK 1100113-20
    100Walcheren 1100113-20
    101DOSL 1100102-20
    102Hoeven 1100102-20
    103SBC 1100102-20
    104TSC 1100102-20
    105FC Dauwendaele 1100147-30
    106Unitas 1100125-30
    107WDS'19 1100125-30
    108Bavel 1100114-30
    109FC Cranendonck 1100114-30
    110DHV 1100114-30
    111SAB 1100114-30
    112Clinge 1100103-30
    113Nieuw Lekkerland 1100103-30
    114SCR 1100103-30
    115Madese Boys 1100126-40
    116SV Unitas'59 1100115-40
    117Zundert 1100115-40
    118De Alblas 1100104-40
    119Moerse Boys 1100104-40
    120Rood-Wit W 1100104-40
    121UNA 2100104-40
    122FC Engelen 1100116-50
    123Zwaluw VFC 1100116-50
    124ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1100105-50
    125GPC Vlissingen 1100117-60
    126Sleeuwijk 1100108-80
    127SPS 1100108-80
    128De Zwerver 11001010-100