• TSC 1 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blokdijk, BasTeamspeler
    Blokdijk, SjakTeamspeler
    Boogert, Joury denTeamspeler
    Breejen, Tijmen denTeamspeler
    Burgler, BrianTeamspeler
    Dijken, Sander vanTeamspeler
    Doelman, NinoTeamspeler
    Dorand, JurendelTeamspelerVerdediger
    Haspel, Samuel v.d.Teamspeler
    Hoven, Bart van denTeamspelerDoelverdediger
    Lyon, Loek deTeamspelerAanvaller
    Mous, JarnoTeamspeler
    Potter, DaanTeamspeler
    Raams, RaymonTeamspeler
    Ram, Berry deTeamspeler
    Rijswijk, Bryan vanTeamspelerDoelverdediger
    Rijvers, TomTeamspeler
    Snoeren, RubenTeamspeler
    Snoeren, RyanTeamspeler
    Strijtveen, JelleTeamspeler
    Timans, LeviTeamspeler
    Vos, Jeroen deTeamspeler
    Voskuil, EspenTeamspelerMiddenvelder
    Yuya, JonathanTeamspelerAanvaller
    Zon, Paul vanTeamspeler

    Er zijn 20 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 14:00TSC 1 - Cluzona 1Sportpark De Warande
    10 okt. 14:00TSC 1 - Madese Boys 1Sportpark De Warande
    17 okt. 14:00Uno Animo 1 - TSC 1Sportpark de Klokkenberg
    24 okt. 14:00TSC 1 - Bavel 1Sportpark De Warande
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.TSC 1 - Arkel 14 - 0
    19 sep.SENIOREN 7X7 - SENIOREN 7X70 - 0
    26 sep.JEKA 1 - TSC 12 - 3
  • Poulestanden TSC 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Kruisland 11100140143
    2RBC 111002023
    3TSC 111003213
    4VOAB 111001013
    5Beek Vooruit 110102201
    6Cluzona 110102201
    7FC Tilburg 110102201
    8WSC 110102201
    9Bavel 110101101
    10Rijen 110101101
    11JEKA 1100123-10
    12Uno Animo 1100101-10
    13Roosendaal 1100102-20
    14Madese Boys 11001014-140

    Poulestanden TSC 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LRC 132104047
    2VV Papendrecht 132017346
    3TSC 131026603
    4Arkel 1301208-81