• Het seizoen 2017/2018 is nog in volle gang en de competities lopen nog een kleine maand door, maar op dit moment is er al hard gewerkt om de jeugdtrainersstaf voor de selectieteams neer te zetten. TSC is heel erg content met de trainersstaf die er nu op staat en de groei die de trainers doormaken. In het kader van die groei zijn we dan ook blij dat een aantal trainers zullen doorschuiven naar een selectie-elftal in een andere leeftijdsgroep.

  Hieronder de lijst met trainers waarmee TSC al tot een overeenstemming is gekomen voor het seizoen 2018-2019:

  • TSC Jo19-1 Ad Looijmans
  • TSC Jo19-2 Coen de Vos/Peter Mous
  • TSC Jo17-1 Angelo Ernst/Patrick van Helvoort
  • TSC Jo17-2 John Tielemans/Sven Koning
  • TSC Jo15-1 Alexander Siemerink /Ali El Abdellaoui (komen van jo12-1)
  • TSC Jo14-1 Hans Kuppens/Thijs Kuppens (Hans heeft jarenlang TSC B1/D1 getraind)
  • TSC Jo13-1 Walther Kops/Pim Rombouts
  • TSC Jo12-1 Judith Nijssen (komt van jo15-2)
  • TSC Jo11-1 Nijs Kivits (komt van Uno animo JO19-1, heeft jarenlang TSC jo19-2 en pupillen getraind)

  Aanvullingen/updates op deze lijst gaan volgen. Assistent trainers op de teams zijn nog niet allen ingevuld.

  In dit overzicht missen we een naam die we al jaren op de trainerslijst zien staan. Herman Timans zal niet meer betrokken zijn bij een team maar zal in de technische commissie actief zijn in het seizoen 2018-2019. We zijn blij dat we Herman kunnen behouden voor een rol binnen de jeugd van TSC.  

  Daarnaast zullen Herman Timans en Pim Rombouts een rol trainerscoördinator gaan vervullen. Daarover later meer.

  Sander v/d Horde en Hans Kuppens gaan na dit seizoen stoppen binnen de technische commissie en gaan zich meer toeleggen op het geven van trainingen binnen TSC.  We zijn blij dat we ook deze heren kunnen behouden voor een rol binnen de jeugd van TSC.  Natuurlijk willen we Sander en Hans hartelijk danken voor de inzet binnen de technische commissie. Zij gaan de aankomende selectieprocedures nog wel begeleiden vanuit technische commissie.

  Namens de technische commissie/jeugdafdeling

  Rob Sestig/Hermann-Otto Israel