• TSC en Ton Cornelissen zijn overeengekomen dat Cornelissen het komende seizoen de nieuwe trainer van de zondagselectie van voetbalvereniging TSC zal zijn. De voormalige spits van NAC Breda volgt Ad van Seeters op, die vertrekt naar Almkerk. 
   
  Met Ton Cornelissen haalt TSC een ervaren voetballer en trainer in huis. Cornelissen (ToTo) was als prof actief tussen 1982 en 1995 en speelde onder andere voor NAC, RKC, De Graafschap, Germinal Ekeren, PAOK Saloniki, Sparta Rotterdam en RBC Roosendaal. In het seizoen 1990/91 werd hij in dienst van NAC topscorer van de Eerste divisie met 35 doelpunten. Daarmee was hij de beste eerste divisie speler van het jaar en winnaar van de zilveren schoen. Na zijn actieve voetballoopbaan werd Cornelissen trainer en was als speler/trainer actief bij SCO, hoofdtrainer bij Oisterwijk en Altena. De afgelopen 6 jaar vervulde hij de positie van assistent-trainer bij Kozakken Boys en bij RKC is hij actief in de scouting en op het veld bij RKC 1 en 2.
   
  Wij kijken uit naar de samenwerking en wensen Ton veel succes toe. 
   
  Bestuur TSC