•  

  Je reikt de ballen en overige voetbalgerelateerde zaken uit tijdens de trainingen en wedstrijden.  Verzorgen van drinken in de rust. Je bent het gezicht van de vereniging, vraagbaak en aanspreekpunt voor alle vragen op het voetbalterrein, zowel naar onze eigen leden toe als naar de bezoekende verenigingen.

  In overleg zijn de (deel)tijden: maandag t/m vrijdag 17.30 tot 21.30 uur, zaterdag 8.00 tot 17.00 uur en zondag 9.00 tot 17.00 uur.

  Voor je inzet ontvang je een vrijwilligersvergoeding en een verzorgde lunch bij aanwezigheid van een hele dag.

  Ideaal voor hen die na hun werkdag, nog iets willen betekenen voor hun vereniging. Gezelligheid, vriendschap en plezier staan hoog in het vaandel.

  " Vele handen maken licht werk " Als iedereen een steentje bijdraagt is de inspanning per lid minimaal. Je ontvangt respect en waardering als vrijwilliger, want zonder jullie geen vereniging. Kom eens een keer vrijblijvend kijken.

   

  Mobiel:  Berry Verhoof 06-80054517 voor een afspraak of liever stuur een mail  naar vrijwilligersco√∂rdinator@vvtsc.nl