• In navolging van de succesvolle invulling van het technische beleid bij de jeugdafdeling van TSC is er nu ook bij de seniorenafdeling een Technische commissie (TC) opgericht. Deze TC bestaat uit Ruud Andries, Pascal Ippel, Jennie van de Berg en Edwin van Gils. Deze groep zal een verdere invulling gaan geven aan het technische beleid, de structuur en cultuur van de zondagselectie van TSC. Rob Sestig maakt het vijftal compleet als bewaker van de doorstroming van jeugd naar de zondagselectie. Op deze manier hoopt TSC een breed gedragen werkwijze te creëren waardoor de gekoesterde ambities worden behaald.

  Een aantal thema’s die op de agenda komen te staan van deze TC zijn:

  • het beschrijven van een duidelijke visie en voetbaltechnisch beleid
  • de samenstelling van de selectie
  • ondersteuning en begeleiding van de technische staf
  • invulling geven aan de overige randvoorwaarden die komen kijken bij de organisatie van de zondagselectie van vv TSC
  • tevens is de TC van mening dat de communicatie richting de leden van TSC een belangrijk onderdeel is van een breed gedragen werkwijze.

  Technische commissie senioren TSC