• Rob Sestig en Jeroen van Leijsen aan de slag als assistenten bij TSC 1
    21 feb 2020
  • Tijdens het seizoen 2020/21 zal de nieuwe hoofdtrainer Ad Looymans worden geassisteerd door Rob Sestig en Jeroen van Leijsen. Een mooie mix van ervaring en jeugdig talent is er op deze manier gecombineerd. Rob Sestig kent, als oud-hoofdtrainer en Hoofd Jeugdopleiding, de club, de spelers en de aspecten die komen kijken rondom een selectie goed. Een mooie aanvulling in de technische staf en ondersteuning voor Ad Looymans. Daarnaast zal ook Jeroen van Leijsen een plek krijgen in de technische staf. Helaas niet meer als actieve speler, gezien zijn knie-blessure, maar als assistent. Jeroen heeft ambities om zich als trainer verder te gaan ontwikkelen en kan op deze manier een bijdrage leveren aan het team en de trainersstaf. He Bestuur van TSC is zeer verheugd met het aanstellen van deze echte TSC’ers.

    De staf en selectie voor het nieuwe seizoen begint steeds meer vorm te krijgen. De Technische Commissie van TSC zal ook de verdere invulling van de selectie rond proberen te maken, o.a. samenstelling van de technische staf van TSC Zondag 2. Zodra er nieuws is zal dit bekend worden gemaakt.

    Jeroen en Rob, alvast heel veel plezier en succes volgend seizoen.