• Iedereen verdient een club. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Dat is wat wij bij TSC iedereen willen bieden en waarom wij bij TSC met onze vrijwilligers samen willen bereiken. Juist dit doel wordt door de Rabobank ondersteund en daarom willen zij graag investeren wij graag in verenigingen zoals TSC.

    Ben jij Rabo-lid? Dan kun jij ieder jaar stemmen op jouw drie favoriete clubs. Dit jaar kan dat van 4 t/m 26 september. Wij hopen dat jij op het mooie TSC stemt als één van jouw favoriete clubs, want jouw stem helpt ons het voetbal binnen onze vereniging te blijven ondersteunen. Het grote doel van de vereniging TSC dit jaar is om de breedtesport verder te ondersteunen en voetballen voor een vereniging voor iedereen bereikbaar te maken.

    Help ons en stem op onze vereniging! Dank je wel...