• Aanstaande zondag kan het succesvolle seizoen van TSC 1 een mooi vervolg krijgen. Een mooie 2 plaats in een van te voren sterk geachte competitie, is een prachtig resultaat van de huidige voetbaljaargang.

    De hoge klassering is gerealiseerd met aanvallend en gedurfd voetbal, regelmatig een lust voor het oog.

    Er zit nog een kans in dat TSC via de nacompetitie volgend jaar een klasse hoger kan gaan speler. De concurrentie daarin is echter groot, maar liefst 8 teams gaan de strijd aan met elkaar voor slechts één enkel ticket naar de 1e klasse. RBC, Kruisland, Brabantia, DAW, SVSSS, Rhode, CHC en TSC binden de strijd aan met elkaar om dat ene ticket.

    De eerste tegenstander van hopelijk een reeks wedstrijden voor TSC is 2e klasser CHC uit Den Bosch. CHC, ook een goed seizoen gedraaid, heeft een combi van jeugd en ervarenheid en zal absoluut een geduchte tegenstander zijn.

    Blauw/wit support zal dus absoluut nodig zijn om TSC te ondersteunen om door te gaan naar de volgende wedstrijd.

    Komt allen op zondag 12 juni om 14.30 naar de Warandelaan om TSC aan te moedigen !