•  

   

  T.S.C.is op zoek naar gemotiveerde helpers m/v (collega’s) die de sociale ruimtes  (kantine, toiletten enz. ) mee schoonhouden. Je werkt zelfstandig en zorgt voor een schone en frisse omgeving voor de gasten en spelers, in overleg flexibel inzetbaar maar met name maandag en zaterdagmiddag  is de urgentie hoog.

  Voor je inzet ontvang je een vrijwilligersvergoeding en op maandag wordt er gezorgd voor de lunch.

  Ideaal voor hen die na hun pensioen, leuk vinden iets te doen voor hun club. Gezelligheid,vriendschap en plezier staan hoog in het vaandel.

  Wij hanteren het principe vele handen maken licht werk en het is nog leuk ook. Als iedereen een steentje bijdraagt is de inspanning per lid minimaal. Kom eens een keertje op maandag vrijblijvend kijken.

   

  Mobiel:  Berry Verhoof 06-80054517 voor een afspraak of liever stuur een mail  naar vrijwilligerscoördinator@vvtsc.nl


  Bezoek ook www.facebook.com en like de pagina