• Gisteren was het zo ver; de officiële installatie van het eerste Kinderbestuur van TSC!

    De vier leden van het Kinderbestuur, Daan van der Horden, Pipa van Es, Bradley Dzouabeth Tentchou en Theun Goossens namen de Bestuurskamer ludiek in gebruik door linten door te knippen. De ORTS kwam filmen en interviewen (dat wordt nog uitgezonden). TSC is de eerste amateurvereniging in de regio met een echt Kinderbestuur. TSC kiest hiervoor omdat het grootste deel van de club uit jeugd bestaat en TSC hen een stem wil geven. De kinderen gaan binnenkort voor het eerst vergaderen onder leiding van Kinderbestuur coördinator Shirley Maton. Daarna zullen ze snel voor de eerste keer aansluiten bij het "echte" Bestuur om hun eerste ideeën te vertellen.

    Na de officiële installatie waren de kinderen te gast in het sponsorhome bij de wedstrijd van TSC 1 - Jeka, die met maar liefst 5-0 werd gewonnen door TSC!!

     

    volg deze link voor de video: https://youtu.be/KqhXH2SiSb8

    Jeugdbestuur vv TSC geinstalleerd 2 Jeugdbestuur vv TSC geinstalleerd