• Een mooie ontwikkeling binnen TSC. Steeds meer zien we TSC junioren die pupillentrainingen willen verzorgen. Vanuit de junioren geven onze jeugdspelers aan te willen trainen of assisteren bij de pupillenteams. Zo zijn op dit moment bijvoorbeeld vanuit jo19 selectie Brian, Levi en Jarno actief binnen de jo10 en jo12 lichtingen. En vanuit jo17 selectie zijn Boy en Milan trainingen aan het verzorgen bij jo8. Jongens worden begeleid door ervaren leiders/trainers en/of technische commissie.

    Naast alle jongens en meiden die al als scheidsrechter actief zijn zien we nu deze positieve ontwikkeling steeds meer ontstaan.

    Dit geeft vertrouwen voor de toekomst en deze ontwikkeling zal 100% gestimuleerd worden vanuit de club.

    Voor alle jeugdleden die zich inzetten voor de jeugd! Petje af! We zijn blij met jullie.