• Wederom is er binnen onze vereniging een oud-lid overleden. Op donderdag 25 november  jl is Jack Kops na een zeer kort ziekbed overleden. Vanaf zijn prille jeugd heeft hij bij TSC gevoetbald, met uitzondering van een korte periode bij SCO. Na zijn jeugdperiode kwam hij bij de selectie terecht. Regelmatig mocht hij in het eerste opdraven maar zijn beste tijd heeft hij toch bij de reserves van TSC doorgebracht. Jack was een spits van het type “niet zeuren maar doorgaan” een man als Wout Weghorst of van Nistelrooij. Na zijn actieve voetballoopbaan heeft hij de hoogste jeugd begeleid (de toenmalige A1, die in die tijd op het hoogste jeugdnivo van Nederland voetbalde). Daarna was hij, samen met zijn onafscheidelijke broer en klankbord Cor, nog lange jaren trainer/ leider van de TSC-reserves die toendertijd op het allerhoogste reserve-nivo speelden. Lang heeft Jack ook nog op zaterdagmiddag bij de Zaterdagveteranen een balletje getrapt. Groot was het verdriet voor de familie Kops, en voor heel TSC, toen in 2010 hun zoon Gert-Jan na een slopend ziekbed op 38-jarige leeftijd overleed Buiten het voetbal was Jack ook een vakman op het gebied van metselen en tegelzetten. Kleedkamers en andere ruimtes bij TSC zijn bijna allemaal door de handen van Jack en de andere vrijwilligers gegaan. Op latere leeftijd kwam hij regelmatig ’s morgens onder de tribune een bakkie doen en wat ouwehoeren met andere oudgedienden. TSC zal hem missen. De man met zijn karakteristieke zware stem en onderkoelde humor. Wij wensen zijn vrouw Jeanne en zoon Werner en verdere familieleden alle sterkte toe in deze zware tijd.

    In memoriam Jack Kops 1

    In memoriam Jack Kops

     

    links Cor en rechts Jack kops op de foto van de veteranen met hun dames op reis in 1984