• Op zaterdagavond 13 augustus 2022 is toch nog erg plotseling Kees Lafeber overleden. Kees is geboren op 3 december 1952 en vanaf het moment dat hij in Oosterhout kwam wonen en werken lid geworden van TSC.

  De meeste tijd heeft hij gespeeld in TSC 4 met nu nog veel bekende “oud” eerste elftal spelers uit die tijd. Net als velen van ons is hij daarna bij de TSC veteranen gaan voetballen met name voor de gezelligheid die daarbij centraal stond. Zo heeft hij op diverse toernooien meegespeeld, waarbij hijzelf de organisatie van het toernooi in Bodegraven, bij zijn oude club
  regelde.

  Later is hij in het bestuur gekomen van de TSC veteranen waarbij hij tal van activiteiten mede organiseerde en uiteraard de jaarlijkse kerstpakketten voor de oudste veteranen, hetgeen altijd weer de nodige verhalen uit het verleden opleverde. Hij was een graag geziene man, ondertussen al een echte TSC-er. Voor vrijwilligerswerk zoals bardiensten, klusdagen en de sportdag van de belastingdienst & douane kon je altijd op hem rekenen.

  Dat Kees nagenoeg alles overhad voor TSC bleek wel toen hij in 1998, net als vele vrienden van hem, toe trad in het hoofdbestuur van TSC. Het was een periode van TSC die gekenmerkt ging door het opnieuw neerzetten van een nieuwe organisatie waarbij zijn nadruk onvoorwaardelijk ging over het
  opleiden van jonge spelers voor de hogere jeugdelftallen, tot aan het eerste elftal. Kees heeft dit gedurende een periode van 6 jaar binnen het bestuur uitgedragen en benadrukt.

  Nadat Kees niet meer actief aan het voetbal deelnam was hij ook zeer vaak, tot het einde van het afgelopen seizoen toe, bij uit- en thuiswedstrijden langs de lijn te vinden en na de wedstrijd aan de stamtafel in zowel de oude als de nieuwe kantine, waar hij graag de wedstijd evalueerde met zijn
  medeveteranen. Wij zullen zijn aanwezigheid erg gaan missen.

  Het bestuur van TSC wenst alle betrokkenen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies.