• Om 10:30 uur zijn alle meiden samen de wedstrijd voorbereiding gestart met een brunch in de kantine. Na een warming up op het veld verzamelden de meiden van TSC en hun tegenstanders zich weer bij de kleedkamers, om vervolgens achter elkaar het veld op te lopen. Om 12:15 uur klonk het fluitsignaal en begonnen de wedstrijden.

    De MO13 speelde een sterke eerste helft en kwam al vlug op 4-0 voorsprong. In de tweede helft is deze goede lijn doorgetrokken en uiteindelijk werd er een 8-1 overwinning gevierd. Met deze overwinning staat de MO13 nu aan kop van de competitie.

    De MO17 kende een moeilijke start en al snel viel de eerste tegen goal. Na een rommelige eerste helft keken de meiden al tegen een 0-5 achterstand aan. Na de rust kwamen de meiden beter de kleedkamer uit en wisten toch nog te scoren. Echter was ook UVV gemotiveerd waardoor er met 1-8 verloren werd.

    De Vrouwenvoetbal campagne is afgetrapt.

    De Vrouwenvoetbal campagne is afgetrapt