• Trainingscoördinatoren Tijs, Herman en Pim staan weer te popelen om te starten. Ook dit seizoen zullen veel teams ondersteunt worden door de CO's.

    Onze CO's zijn daadwerkelijk wekelijks op het veld te vinden. De ondersteuning vindt plaats in het geven van trainingen, aanbieden van oefenstof en omgaan met groepen en spelers. De ondersteuning start al daadwerkelijk voor de training, voorafgaand aan de trainingen voorzien de CO's de trainers van oefenstof per app/mail. Zodat iedere trainer zijn training ruim van tevoren kan voorbereiden. Dit alles verloopt volgens het voetbaltechnisch plan van vv TSC. 

    Betreffende trainers worden in de komende periode geïnformeerd over de startdata en kick-off bijeenkomsten. We trachten ernaar om met alle centrale trainingen te starten in week 38.

    Veel plezier gewenst!