• Ad Looijmans - TSC Hoofdtrainer 2020-2021 (persbericht)
    31 jan 2020
  • TSC en Ad Looijmans zijn overeengekomen dat Looijmans het komende seizoen de nieuwe trainer van de zondagselectie van voetbalvereniging TSC zal zijn. De voormalige jeugd trainer volgt Ton Cornelissen op, die vorige maand heeft aangegeven na dit seizoen buiten TSC zijn trainersloopbaan te vervolgen. 

    Met Ad Looijmans stelt TSC een trainer aan die al acht en half jaar bij de vereniging actief is en de vereniging door en door kent. Na trainer te zijn geweest van verschillende jeugdselectieteams is hij drie jaar geleden aangesteld als de eindverantwoordelijke voor de JO19-selectie en in deze drie jaar is hij twee keer met dit team gepromoveerd: promotie naar de landelijke vierde divisie door kampioen te worden in de hoofdklasse om daarna direct door te stoten naar de derde divisie via de nacompetitie. Naast het TSC trainerschap is Ad Looijmans in deze periode ook als trainer actief geweest als trainer bij de jeugd van Willem II en de meisjesacademie van DIA. 

    Wij kijken uit naar de samenwerking en wensen Ad Looijmans veel succes toe.

    Bestuur TSC